Gösterilen sonuç sayısı: 11

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2041 MB

1.975 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2060 MB

2.444 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2071 MB

3.350 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2780 EB

5.640 KDV Dahil

Arçelik Sandık Tipi Derin Dondurucu 2105

1.970 KDV Dahil

Arçelik Sandık Tipi Derin Dondurucu 2316 J

3.565 KDV Dahil

Arçelik Sandık Tipi Derin Dondurucu 2501

3.760 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli A++ Derin Dondurucu 2171 DY

3.850 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2020 NY

1.450 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2061 MB

2.955 KDV Dahil

Arçelik Çekmeceli Derin Dondurucu 2161 NFD

3.525 KDV Dahil

Arçelik Derin Dondurucular

Beyaz eşya kategorisinde bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ocaklı fırın, mini fırın, mikrodalga fırın, su sebili ve düğün alışveriş listesinin başında yer alan beyaz eşya çeyiz seti gibi Arçelik beyaz eşya modellerini bulunmaktadır.

Gıdaların sağlıklı bir şekilde korunabilmesi ancak buzdolabı ve derin dondurucular ile olur. Bunu yaparken aynı zamanda Arçelik’in A+ ve A++ özellikli buzdolapları ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu sayfada iki kapılı, gardrop tipi, no frost, tezgah seviyesi enerji tasarruflu Arçelik buzdolaplarının yanında dikey ve yatay Arçelik derin dondurucu modellerini de görüntüleyebilirsiniz.

Arçelik buzdolabı modelleri arasında son zamanlarda en çok kombi modeller tercih ediliyor. Dondurucusu buzdolabının alt bölümünde yer alan bu modeller daha kullanışlı oluyor. Sitemizdeki gri, beyaz ve siyah cam renk seçeneklerine sahip Arçelik kombi tipi buzdolabı modellerini inceleyebilir, mutfak ölçülerinize ve ihtiyacınıza uygun Arçelik buzdolabını www.enuygunbeyazesya.com’dan satın alabilirsiniz.

Mevsiminde aldığınız sebze ve meyveleri dondurarak saklamanın en iyi yolu ev tipi dikey ve yatay modellerdeki Arçelik derin dondurucular. Tezgah seviyesindeki ve standart buzdolabı ölçülerindeki dikey derin dondurucu modelleri özellikle küçük mekanlar için tercih edilen ürünlerdir. Eğer büyük bir mutfağınız varsa Arçelik’in yatay derin dondurucu modellerini düşünebilirsiniz. Sitemizde her iki ürün grubundaki Arçelik derin dondurucu çeşitlerini inceleyebilir, ürün görsellerine tıklayarak beyaz eşyanız hakkında tüm teknik bilgilerin yanında taksit ve ödeme seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Arçelik buzdolabı ve derin dondurucu satın almanın en kolay yolu www.enuygunbeyazesya.com’dur. Sitemizden alışveriş yaparken banka havalesi veya EFT, firmadan yada www.enuygunbeyazesya.com adresinden kredi kartı çekimi, mail order kredi kartı çekimi gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Arçelik Yetkili Bayisi En Uygun Beyaz Eşya web sitesinde en uygun fiyatlı, kampanyalı ve Arçelik garantili ürünleri bulabilirsiniz.